Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Buzdolabı şehir yapıştırmaları

Sticker (yapıştırma) kültürü Türkiye’de pek fazla olmasa da bu tarz ürünleri temin etmek artık çok daha kolay. Böylelikle sizde başta buzdolaplarınızı sonrasında da mutfağınızdan yer alan ve kutu tasarımında olan her eşyanızı yapıştırmalarla bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz. Özellikle boyamadan daha kolay olması ve çok az marifet istemesi sebebiyle hemen hemen herkes yapabilir. Şimdi de bu tarz ürünlerin modellerine geçelim.

Binlerce buzdolabı çeşidi olduğu için, buzdolabı şehir yapıştırmaları içerisinden hangisinin size uygun olup olmadığını tespit etmeniz son derece zor. Bu yüzden en başta buzdolabınızın ölçülerini almalısınız ve ararken bu ölçülere yakın büyüklükteki yapıştırmaları tercih etmelisiniz. Mümkünse buzdolabınıza küçük değil büyük gelsin, eğer artacak olursa rahatlıkla kesebilirsiniz. Eğer ki evinizde ki diğer dolapların da buzdolabınızla eş değer olmasını istiyorsanız, takım şeklinde ki stickerları araştırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yapıştırmanın veya yapıştırmaların mutfakta ki diğer öğelerle uyumlu olup olmadığıdır. Bunun içinde rahatlıkla beyaz gibi her renge giden yapıştırmaları seçebilirsiniz.

Buzdolabı yapıştırmaları genelde tek yüz olur, oda cihazın ön tarafı içindir. Eğer cihazın yan tarafları gözükmüyorsa tek yüzlü yapıştırmaları almaya dikkat edin. Bir tasarımın evinizle uyumlu olup olamayacağı hakkında şüpheleriniz varsa, manzara içeren bir yapıştırma almanız endişelerinizi sonlandıracaktır.

Buzdolabı şehir yapıştırmaları

Buzdolabı şehir yapıştırmaları 2

Buzdolabı şehir yapıştırmaları 3

Buzdolabı şehir yapıştırmaları 4

Buzdolabı şehir yapıştırmaları 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.