Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Bileklik yapımı resimli anlatım

Evde kolay ve güzel bir bileklik yapmaya ne dersiniz? Takı tasarım yapmaktan hoşlanıyorsanız tam size göre bu kategoride güzel bir yazı paylaşıyorum.Bileklik yapımı resimli anlatım

Kendi ellerinizle kolay bir şekilde yapabileceğiniz bileklik yapımını anlayabileceğiniz bir şekilde resimde göstermeye çalıştım.

Bileklik yapımı resimli anlatım 2

Bileklik yapımı için ihtiyacımız olan malzemeleri hazırladıktan sonra sırasıyla birinci resimden başlayıp otuzuncu resme kadar takip ettiğimizde hemen yapabileceğiz.

Bileklik yapımı resimli anlatım 3

Bileklik modelini yaparken dikkat etmemiz gereken yerlerden biride resimde gösterildiği gibi düğümlerin ne biçimde atılacağıdır.

Bileklik yapımı resimli anlatım 4

Hobikafa.com ile evinizde el işlerini öğreneceksiniz hemde oturduğunuz yerden bir gelir elde etmiş olacaksınız.

Bileklik yapımı resimli anlatım 5

Evde yaptığınız çalışmaları daha çok kişinin görmesini istiyorsanız hemen sağ üstte kayıt düğmesine basarak başlayabilirsiniz.

Bileklik yapımı resimli anlatım 6

Kendi zevkinize göre ipin rengini seçebilir ve birkaç değişiklik yapabileceğinizi unutmayın. Ben resimde anlattığım gibi bileklik çeşitlerini sevdiğim için yaptım.

Bileklik yapımı resimli anlatım 7

Resimlerde anlamadığınız kısımlar olduğunda yorum kutusuna sorarak yada önerilerde bulunabilirsiniz.

Bileklik yapımı resimli anlatım 8

Söyleyeceğiniz öneriler neticesinde farklı modeller çıkarabilirim. Evimde kendi yaptığım çalışmaları beğeniyorsanız beni takip etmeye başlayabilirsiniz. Bir daha ki yazımda görüşmek üzere

Bileklik yapımı resimli anlatım 9

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.