Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Artı şeklinde lif yapılışı ve modelleri

Bayanlar için lif örmek severek yaptıkları hobiler arasında yer almaktadır. Banyolarımızın vaz geçilmezi lifler maharetleri hanımların ellerinde farklı renklere ve desenlere bürünüyor. El emeği göz nuru lifler kimi zaman banyolarda kimi zaman çeyiz sandıkların kimi zaman ise sevdiğimiz bir arkadaşıma hediye edilmek için örülüyor. Örgü lifler ile banyo yapmak, vücudumuzu keselemek sentetik liflere oranla çok daha sağlıklı oluyor.

Sizler için bu yazımızda artı şeklinde lif örgüsünün nasıl yapılacağını anlatacağız eğer merak ediyorsanız mutlaka yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Artı şeklinde lif yapılışı ve modelleri

Artı şeklinde lif örmeye başlamadan önce hangi renklerde ip kullanacağınıza karar vermelisiniz. Artı şeklinde lif yapmanın en kolay yöntemi parça parça lifleri örüp sonrasında birleştirmek olacaktır. Bu yöntem yeni örgü örmeye başlayanlar için oldukça kolaydır.

Artı şeklindeki lifinizin daha farklı ve hoş bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız artı şeklinin her bir bölümünü farklı modelleri ve renklerde yapabilirsiniz. özellikle birbirine kontrast oluşturan renkleri bir araya getirerek oldukça dikkat çeken bir model de oluşturabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.