Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Alize country örgü modelleri

Örgü yapımı bayanlar için vazgeçilmez bir hobidir. Bir yere gittiklerinde boş vakit bulduklarında hemen örgü örmeye başladıklarını görebilirsiniz. Örgü örmekten güzel bir şey yoktur. Özellikle sevdiği birisine yelek, atkı, bere, çorap, bolero ve battaniye gibi şeyleri yaparken daha çok örmek istiyor. İşte bu örgüler için kaliteli ve farklı örgü ipleri gerekiyor. Bunların başında da alize country markası gelmektedir.

Alize country markasının ipleriyle yapılan örgüleri yazımızda paylaştık. Değişik markalarla yapılan örgüler aynı kaliteli olmuyor. Bundan dolayı her zaman kaliteli ve kolay örülebilen ipler tercih edilmektedir. Merak ettiğiniz örgü markalarını yorumda sorarak sizlere ayrıntılı bir şekilde araştırmasını yapabiliriz. Nako, spotine, alize, himalaya, yün cenneti gibi birçok örgü ipliklerini yapan markalar bulunmaktadır. Yada seçtiğiniz örgülerinin resimli ve ayrıntılısıyla nasıl yapıldığını öğrenmek için sorabilirsiniz.

Sitemizde birçok örgü modellerinin yapılışı hakkında ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır. Gözlerinize inanamayacağınız güzel el yapımı örgüleri incelemek için hemen aşağıda bulunan görsellere göz atabilirsiniz.

Alize country örgü modelleri

Alize country örgü modelleri 2

Alize country örgü modelleri 3

Alize country örgü modelleri 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.