Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Alçıpan TV ünitesi modelleri

Oturma odalarımızın ve salonlarımızın çık dekorasyonlara sahip olmasını isteriz. Bunun için zevkimiz doğrultusunda mobilyalar alarak evlerimizi döşer, aksesuarlar ile renk katmaya çalışırız.

Alçıpan TV ünitesi modelleri

Oturduğumuz alanlarda en çok göze batan bölümlerden bir tanesi TV ünitelerinin bulunduğu kısımdır. Eğer farklı bir değişiklik yapmak istiyorsanız alçıpan TV ünitelerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik model konusunda hiçbir sınırlama yok!

Alçıpan TV ünitesi modelleri 2

Tamamen sizin zevkiniz ile doğru orantılı olarak hayal ettiğiniz TV ünitesine kavuşabilirsiniz. Dilerseniz alçıpan yardımı ile gömme bir TV dolabı elde edebilir raflar ile modelinizi zenginleştirebilirsiniz.

Alçıpan TV ünitesi modelleri 3

Bu raflara kitaplarınızı, çerçevelerinizi ve sevdiğiniz aksesuarları yerleştirerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bir başka alternatif olarak ise uzun bir dikdörtgen şeklinde TV ünitesini alçıpan yardımı ile yapabilir.

Alçıpan TV ünitesi modelleri 4

İstediğiniz renk boya veya çıkartmalar ile farklı bir ünite oluşturabilirsiniz. Üstelik alçıpandan yapacağınız TV üniteleri hem oldukça uygun fiyatlı hem de oldukça şık olacaktır.

Alçıpan TV ünitesi modelleri 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.