Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Adım adım tığ işi elbise yapımı

Ben zoru seviyorum ve herkesten daha özel olmak istiyorum diyorsanız, biraz da el işini seviyorsanız o halde adım adım tığ işi elbise yapımına göz atarak kendi elbisenizi kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz bir tunik olarak, dilerseniz var olan yeleklerinizin üzerine ye da kenarlarına ya da komple olarak uzun bir şekilde tığ işi elbise yapabilirsiniz.

Adım adım tığ işi elbise yapımı

Eğer başlı başlına bir elbise yapmak isterseniz oldukça uzun zamanınızı alabilir. Bu sebeple bizler daha çok dekor olarak kullanacağınız bir şekilde adım adım tığ işi elbise yapımına göz atmanızı öneririz. Hem bu sayede farklılıklar katmış ve bir elbiseye yeniden farklı bir hava katmış olursunuz.

İstediğiniz bir modeli yapmak için biraz zaman ayırarak ortaya harika bir el işi çıkarabilirsiniz. Adım adım tığ işi elbise yapımı ile sizlerde isterseniz özel günlerde giyeceğiniz bir elbise modelini, isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için yapacağınız modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Elbise uzun olacağı için sık sık örnekten yardım alarak takıldığınız yerlerden de yardım almaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.