Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

2017 Sünnet annesi kıyafetleri

Kültürümüzde aileler için oldukça önemli olan adetlerimizden bir tanesi de sünnet düğünleridir. Evdeki erkek çocuklarının sünnet olması geleneği geçmişten bu güne davullarla, zurnalarla ve dualarla kutlanmış, tüm yakın çevre bu önemli güne tanıklık etsin diye bir araya toplanmıştır. Günümüzde sünnet organizasyonları yine aynı amacı güderek yapılmaya devam edilmektedir. Sünnet annesi içinde oldukça önemli olan bu günde giyeceği kıyafette oldukça önemlidir. Çocuğuna eşlik eden annenin şık bir görünüme sahip olması doğru kıyafeti seçmesinden geçmektedir.

2017 sünnet annesi kıyafetleri yazımızı okuyarak bu yılın en popüler kıyafetleri hakkında bilgi alabilir, sünnet düğününde oldukça şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bu yıl sünnet annelerini uzun ve tül detaylı elbiseler karşılıyor. Sünnet çocuğunun yanında sultanlar gibi olmak isteyen anneler için hazırlanan tül detaylı abiyeler oldukça şık duruyor. Bu tarz abiye kıyafetlerin işlemeli modelleri ise giyen kişiye ayrı bir şıklık ve ağırlık katıyor. Yıl içerisinde sünnet düğünü yapacak olan annelerin bu tarz elbiseleri seçeneklerinin arasına koymalarını tavsiye ediyoruz.

2017 Sünnet annesi kıyafetleri

2017 Sünnet annesi kıyafetleri 2

2017 Sünnet annesi kıyafetleri 3

2017 Sünnet annesi kıyafetleri 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.