Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

2017 Perde modelleri

Perdeler bir evin olmazsa olmazları arasında yer alır. Hem evimizin mahremiyetini korumak amaçlı kullanılmasının yanı sıra hem eve hoş bir hava kazandırır hem de dekorasyonun bütünleyici bir öğesidir. Her şey değiştiği gibi perdeler neredeyse her yıl farklı modellerle ve farklı kullanış özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bir kadın için evinin perdeleri çok önemlidir. Perdelerinin mobilyalarına uygun olması ve demode olmamasına özen gösteren kadınlar dönem dönem perde değişikliği yapmak isterler. Bizde perdelerini değiştirmek isteyen hanımlar için 2017 perde modelleri konusunu yazımızda işledik. Dilerseniz yazımızı okumaya devam ederek perde modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İhtişamlı bir salonunuz varsa ve gösterişli perdelerden hoşlanıyorsanız eğer tül perdenizin yanında ve perdenizin üst tarafında şekil verilmiş kalın güneşlik kumaşlar istediğiniz havayı size yaratacaktır.

2017 perde modelleri içerisinde bu yıl renkli güneşlik kullanımları dikkat çekiyor. Bu yılın perdeleri gösteriş ve şaşa severlere oldukça fazla çeşitte ürün sunuyor. Tabi sadelikten hoşlananlar içinde çok sade ve şık alternatifler mevcut.

2017 Perde modelleri

2017 Perde modelleri 2

2017 Perde modelleri 3

2017 Perde modelleri 4

2017 Perde modelleri 5

2017 Perde modelleri 6

2017 Perde modelleri 7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.