Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

2017 El yapımı hediyeler

Farklı hobi teknikleri 20 Kasım 2016

Hediyelerin en güzeli ince düşünülmüş ve emek verilmiş olan hediyelerdir. Bir insanın zamanını ve emeğini sizin için kullanması hediyeye oldukça özel anlamlar yükler. Sevdiklerinize uğraşılmış hediyeler vermeyi seviyorsanız 2017 el yapımı hediyeler yazımız tam size göre.

2017 El yapımı hediyeler

Sevgilinize, ailenizden bir bireye veya bir arkadaşınıza hoş ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız sevgi kavanozu hazırlayabilirsiniz.

2017 El yapımı hediyeler 2

Dilerseniz beğendiğiniz bir kavanozu satın alarak dilerseniz evde bulunan bir kavanozu süsleyerek içerisine hissettiklerinizle ilgili sözler yazılmış olan kâğıtları koyabilirsiniz. Hazır keçenin bu kadar favori olduğu bir zamandayken hediye vereceğiniz kişiye en sevdiği karakterin keçeden yapılmış halini hediye edebilirsiniz.

2017 El yapımı hediyeler 3

Bunu broş şeklinde de tasarlamanız mümkün. Kış aylarının geldiği bu günlerde kendi ellerinizle öreceğiniz bir bere veya atkının hatırı bir başka olacaktır.

2017 El yapımı hediyeler 4

Hatta kış günleri için ufak bir battaniye bile örebilirsiniz. Böylece hediye vereceğiniz kişi kitap okurken veya bir şeyler izlerken ellerinizle ördüğünüz battaniyeyi keyifle kullanacaktır. 2017 el yapımı hediye alternatifleri saymakla bitmez bizim sunduklarımız sadece birkaç ufak alternatif umarız sizlere güzel fikirler verebilmişizdir.

2017 El yapımı hediyeler 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.