Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

2017 Dekorasyon fikirleri

2017 dekorasyon fikirleri için birkaç püf noktaya değinmek mümkün olacaktır. 2017 dekorasyon fikirlerini sizin için derledik. Geçtiğimiz yılın ortalarında sık olarak karşımıza çıkan çift renkli mutfak dolabı fikrinin uygulanması bu senenin mutfak dekorasyonu fikirlerinde bir numara olacak. Üst mutfak dolaplarının renkleriyle alt mutfak dolaplarının renklerinin oluşturduğu zıtlık odaya fazladan bir derinlik ve ferahlık hissi katıyor.

Metalin endüstriyel ve modern dokusunun siyahın asil duruşuyla bir araya geldiği mutfak gereç ve aksesuarları, mutfaklara çağdaş ve tarz sahibi bir görüntü kazandırıyor. Yer döşemelerinde normalden daha geniş parkelerin bu yıl yine egemenliği ele geçireceği tahminler arasında yerini alıyor. Daha uzun ve daha geniş parkelerin kullanıldığı yaşam sahalı minimalist, ağırbaşlı ve ferah olmasıyla dikkat çekiyor.

Niş kullanımları bu yıl da popülerliğini koruyor ve yaşam sahalarına hareketli ve ferah bir zenginlik vermeye devam ediyor. Özellikle de duvar ve tavanda yapılan nişlerinin içinden yayılan ışık, yeniçağ aydınlatmalarının temelini oluşturuyor. Bunlara dikkat ederek siz de 2017 dekorasyon fikirlerini uygulayabilirsiniz.

2017 Dekorasyon fikirleri

2017 Dekorasyon fikirleri 2

2017 Dekorasyon fikirleri 3

2017 Dekorasyon fikirleri 4

2017 Dekorasyon fikirleri 5

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.