Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

2017 Bindallı modelleri

Kına gecelerinin en önemli kıyafeti tabi ki bindallılardır. Her genç kızın hayalinde en güzel bindallıyı giyerek her şeyin istediği gibi olduğu bir organizasyonda kına gecesini yapmak vardır.  Son dönemlerde kına gecesi organizasyonlarının giderek popüler olması ve bir birinden şahane düzenlemelerin yapılması kına gecelerine olan rağbeti de artırmıştır. Kına gecelerinin konseptlerinin değişmesi ile beraber genç kızların hayallerini süsleyen bindallı modelleri de oldukça fazla alternatife sahip olmuştur.

Neredeyse her yıl bir bindallı modelinin gözde olduğu son zamanlarda 2017 yılında hangi bindallı modelinin favori olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz!

Bu yılın en moda bindallı modelleri kabarık olan bindallılar. Kollarından renk renk tüllerin uçuştuğu bindallılar tıpkı Osmanlı sultanlarının giydikleri saray kıyafetlerine benziyor. Aslında amaç genç kızları kına gecelerinde kendilerini sultan gibi hissedecekleri bir bindallının içerisinde olması! Oldukça favori olan bu model bindallılar 2017 yılında karşımıza olabildiğince renkli modeller ile çıkacak. Yıl içerisinde kına gecesi olacak olan kızların mutlaka bu tarz bindallıları denemelerini tavsiye ediyoruz.

2017 Bindallı modelleri

2017 Bindallı modelleri 2

2017 Bindallı modelleri 3

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.