Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

2017 Bahçe dekorasyonları

2017 de bahçeler doğallığını ve yeşilini korumakta. Bu yıl yine bahçe dekorasyonu taş duvarlarla, ahşap ya da hasır sandalyelerle,  ağaç kütüğü saksılarla zenginleştirilecek.

2017 Bahçe dekorasyonları

Bu konuda araştırmalarımızı sürdürürken gözümüze çarpan en güzel ayrıntı, kamelyaların etraflarına doğal taşlarla dikilen ve çevresi sarmaşıkla süslenen sütunlar oldu.

2017 Bahçe dekorasyonları 2

Artık bahçeler her zamankinden daha fazla ağaçlı taşlı ve küçük bitkilerle kaplı.

2017 Bahçe dekorasyonları 3

Bu da bahçemizde tamamen doğal hayata dönmeyi istememizden kaynaklanıyor sanırım. Hem zengin görünümlü dekorasyonlarda hem de salaş döşenmiş bahçelerde bu saydığımız unsurlar geniş yer kaplıyor.

2017 Bahçe dekorasyonları 4

Size bahçe dekorasyonu ile ilgili birkaç fikir vermek istiyoruz. Bahçemiz uygunsa ortasına ya da bir kenarına yapacağımız küçük bir süs havuzu ve etrafına dikeceğimiz bodur bitkiler bahçeyi tamamen tropikal bir görünüme kavuşturacaktır

2017 Bahçe dekorasyonları 5

Dilersek havuzu biraz daha büyütüp üzerinden küçücük bir ahşap köprü de geçirebiliriz. Tabi bu köprü kullanım amaçlı değil sadece kompozisyonu tamamlama amaçlı olacak.

2017 Bahçe dekorasyonları 6

Bahçemize karo taş döşemek istiyorsak vazgeçelim. Onun yerine karo taşları çimenlerin üzerine bir dolu bir boş dama tahtası şeklinde koyarsak, hem toprakla temasımızı kesmemiş hem de bahçemize şık bir görüntü vermiş oluruz.

2017 Bahçe dekorasyonları 7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.